Skrzydła anioła

skrzydła anioła Skrzydła anioła to jeden z ważniejszych dodatków do stroju aniołka, dużo ważniejszy niż aureola. Widząc skrzydła anioła, od razu wiemy jakie to przebranie, po samej aureolce niekoniecznie gdyż święci (Maryja czy Józef) także mogą mieć aureolkę. Łatwo można skompletować strój aniołka z trzech pozycji: skrzydeł, aureolki (którą także można u nas nabyć) oraz białej sukienki. Posiadamy w ofercie wiele rozmiarów skrzydeł, od malutkich 20 cm do wielkich o rozpiętości sięgającej nawet 80 cm. Takie skrzydła zapewnią widoczność na przedstawieniu z najdalszych zakątków sali.

Skrzydła anioła z naturalnych piór czy aksamitne?

Często spotykamy się z pytaniami które skrzydła są lepsze, z naturalnych piór czy z materiału aksamitnego? Nie jesteśmy w stanie na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Jedne i drugie skrzydła anioła wyglądają efektownie, posiadają takie same mocowania na gumce, także jest to kwestia gustu. Skrzydła z naturalnych piór są nieco sztywniejsze niż aksamitne i wyglądają nieco bardziej realistycznie, ale jak już prędzej zostało napisane, jest to kwestia gustu.

Jasełka bez Aniołka?

Trudno sobie wyobrazić jasełka bez postaci aniołka. Każde dziecko, które dostaje tę rolę do przedstawienia na pewno jest z siebie bardzo dumne i nic dziwnego, to wspaniała i przepiękna rola. Bardzo ważne jest to, ażeby odpowiednio skompletować do tej roli adekwatny i robiący wrażenie strój. Taki, który będzie widać z najdalszych zakątków sali. Strój zasadniczo w najprostszej formie składa się z trzech elementów: z białej sukni, z aureoli i oczywiście ze skrzydeł. Te skrzydła właśnie rzucają się w oczy najbardziej, gdyż to one w sposób oczywisty odróżniają aniołka od wszelkich innych postaci. Wiadomo, w wypadku jasełek nikt nie mówi tutaj o zastosowaniu norm hollywoodzkiego rozmachu, jednakże warto się trochę postarać w tym wypadku. Chociażby po to, aby dziecko pewnie i komfortowo czuło się w swoim stroju, ponieważ to jest przecież najważniejsze. Na pewno da się samodzielnie wykonać piękne anielskie skrzydła, jednakże bądźmy szczerzy, nie każdy ma do tego talent. A po co skazywać dziecko na klęskę? W naszym sklepie dostaniesz zarówno piękne materiałowe skrzydła, jak i takie wykonane z piór.