Strój pastuszka

strój pastuszka Strój pastuszka to najpopularniejsza pozycja na Jasełka. Na jedno wystąpienie przypada zazwyczaj kilku pasterzy. Postać pasterza nie odgrywa na jasełkach tak ważnej roli jak królowie czy Maryja, ale jak każdy wie, być musi. W towarzystwie zwierzątek całość tworzy na prawdę fajny efekt. Bez strojów i przebrań nie byłoby to tak efektownie przedstawione. Dziecko zapewne wolałoby odegrać rolę króla bądź Józefa, ale niech rola pastuszka nie będzie przeszkodą i problemem dla dziecka. Piękny strój pastuszka zrekompensuje dziecku odgrywanie mniej ważnej roli na jasełkach.

Jasełka stanowią przedstawienie obecne w praktycznie każdej polskiej szkoły. Z końcem jesieni a początkiem zimy, dzieciom zostają przydzielone jasełkowe role i odpowiednie części scenariusza. Dla dzieci jest to ogromne wyróżnienie, bowiem mają one szansę wykazać się przed rodzinami i kolegami. Ról na jasełka jest kilka. Statystycznie rzecz ujmując, rola pastuszka jest najczęściej przypadającą rolą na przedstawieniu jasełkowym. Nie jest to co prawda rola tak szałowa i zajmująca jak rola chociażby Józefa czy aniołów, lecz w dalszym ciągu na jasełkach jest rolą po prostu niezbędną. Czy można byłoby w końcu mówić o inscenizacji sceny narodzin Jezusa Chrystusa bez udziału składających mu pokłony pasterzy? Jeśli chcesz przysporzyć swojemu dziecku radości, to pozwól mu nadrobić rolę oszałamiająco pięknym strojem doskonałej jakości, który na pewno sprawdzi się na jeszcze bardzo wiele przebieranych okazji.

Najlepsza oferta na strój pastuszka

W sklepie congee.pl znajdziesz najtańsze stroje na rynku, a zarazem wysokiej jakości. Oferujemy ładne, uszyte z wysokiej jakości materiału stroje. Kostiumy są szyte w Polsce, co daje gwarancję wysokiej jakości.

Strój pasterza nie tylko dla dzieci

Nie tylko dzieci biorą udział w przedstawieniach jasełkowych, czasem także dorośli muszą przyodziać przebranie i ruszyć na podbój sceny. Mamy także coś i na taki wypadek. Strój pasterza dla dorosłych cieszy się również wysoką popularnością, tak jak jego odpowiednik dla dzieci.